بیو
محمدرضا گار متولد 1 فروددین ماه 1356 در تهران , هنرپیشه است
فارغ التحصیل مدرک لیسانس حرفه مهندسی مکانیک سیالات از دانش کده آزاد است بجز بازیگری نوازنده گیتار , پرکاشن و خواننده است و اکنون اجراکننده گری نیز می نماید
خانواده
پدرش اهل تبریز و مهندس و مادرش تهرانی و منزل دار است
دو اخوی بنام علی علیرضا مهندس فن عمران و بردیا ترجمه کننده گویش انگلیسی و یک آبجی بنام آتوسا ترجمه کننده لهجه آلمانی دارااست و خودش فرزند سوم خانواده است
می گوید با افتخار تورک هستم و فامیلی ام گار آذری هست
از والیبال تا اسکی
والیبال را در حین متوسطه آغاز کرد و در باشگاه های پارس اتومبیل , شیشه و گاز , پاس و دیهیم در پست توپ گیر شایسته ترین بازیکن والیبال استان تهران بود
صرفا والیبال کمبود , بطور ماهر پیگیر اسکی بود و کارت مربیگری اسکی آلپاین را نیز دارااست
ورود به آوا
آوا را با مخالفت پدرش از سوم متوسطه بصورت خویش آمو با نواختن گیتار آغاز کرد , مدتی آن گاه نیز پیانو می زد , تا این که پس از کالج تحت عنوان نوازنده عضو مجموعه آریان شد
در‌این مجموعه برهه زمانی ها بعنوان نوازنده ارگ و پرکاش کار میکرد
شاگرد نخستین
خانوادم دوست داشتند پزشک معالج نحس , خودم نیز فکرشو نمی کردم روزی آوا و هنر را ماهر دنبال کنم , البته درسم عالی بود و اسمم صدر همگی اسامی شاگرد اولا بود

در کنکور دانشکده آزاد درجه 5 آوردم
سوپر استار بازیگری جمهوری اسلامی ایران که می باشد
روش ورود به بازیگری
فروددین ماه ماه 1379 بود که در شهر خزر شهر در کافی شاپ ایرج قادری کارگردان را روئت کرد , راز میزشان رفت و از وی برای اولیه کنسرت تیم آریان دعوت کرد
ولی در جواب ایرج قادری او‌را برای بازی در فیلم نرگس و سام دعوت کرد , بدین صورت بعداز یکسری آزمایش و پیش ساخت گار یک سری ماه بعد از آن اولی تجربه بازیگری خویش را بدست آورد
آغاز مدلینگ
عشق و علاقه و فیس جالب اش سبب ساز شد در سال 1380 هنگامی 24 ساله بود تحت عنوان او‌لین مرد فتو جور ظواهر شود و عکس اش تحت عنوان دسته پوشاک مردانه ایکات روی بیلبوردهای تبلیغاتی برود
آهو سپانلو از سال 1386 تحت عنوان استایلیست منحصربه‌فرد محمدرضا گار شغل های مرتبط با گزینش و پباده سازی خرقه وی برای مراسمات متفاوت را بر عهده دارااست

خانم سپانلو فارغ التحصیل مد و جامه از کالج انگلستان است و پایانی متد های پباده سازی را در جامه های گار اعمال می نماید
گار سردمدار گونه های شغل ها است

مدتی یک کلوپ زیبایی ویژه مردان داشت , ابعاد مدیر رستوران انار را برعهده گرفت , بعد از آن با یک مارک مکزیکی با اسم اکلیپس در محصول ها پوشاک همیاری کرد

اکنون دو دکان دیجیتال بنام Go sport نمایندگی فرانسه را سازمان می نماید و در دبی راءس سولاریومی ( برنزه کردن پوست ) به اسم سان پینت را داراست
شنیده ها حاکی از ساختمان بلند سازی و بساز بفروشی اش نیز هست

رفقای هنری ورزشی
صمیمی ترین دوست گار , امین حیایی است , محمدرضا طرفدار دو آتیشه گروه بارسلونا و پرسپولیس هست و از ورزشکاران با علی خان دایی صمیمی خیس است
جالبه بدونید گار در کنکور , درس عربی و معارف را 100 زده است , در حین دانشکده درس معارف و فقهی را درس دادن میکرد و می گوید به شدت بشر مذهبی هستم
رضا گار 42 ساله هنوز تزویج نکرده است

می گوید در تمام این سالها به نیکی احساس کرده ام که تا چه مقدار آوازه منرا صرفا نموده است , با وجود تمامی شایعات هنوز مجردم و نتوانستم وصلت کنم

اخذ یک میلیارد تومان برای پنج ماه بازی در سریال عاشقانه سال 96 او‌را جز یک‌سری هنرپیشه گرانقیمت کشور ایران نموده است و به صورت میانگین برای هر فیلم بالای 200 میلیون تومان میگیرد

غذاهای مورد‌علاقه وی قرمه سبزی و ماکارانی است

گار در فصل‌زمستان 97 او‌لین تجربه خویش را بعنوان اجراکننده در مسابقه موفق باش بدست آورد , ولی هیاهو هایی از جمله بازنویسی در آرای مردمی فستیوال استکان جم وی و برنامه را لبه ساز کرد
این کناره با فتوای آیت الله مکارم شیرازی مبتنی بر درآمد این برنامه و پرداخت جوایز , مصداق قمار قلمداد و سبب تعطیلی این برنامه شد
ادعای جنجالی در فستیوال لیوان جم

گار در فستیوال لیوان جم اعلام‌کرد : کاراکترم در غالب باش خیلی به شخصیتم نزدیک است , اینجانب در خانه با دوستانم نیز همینم که در غالب باش می بیند
خرسند که با حضور اینجانب در رسانه ملی , مخاطبان متعددی به تلویزیون بیشتر شد ! وی همینطور رابطه ها نیکی با علی فروغی رئیس شبکه سه داراست

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خريد و فروش سيم کارت سوپر استار روستای گنجه ای شاهپور عمران و معماری گلبرگ یاس صنايع دستي دريچه ي خيال من Web Design, SEO, Internet Marketing, Online Marketing, Digital Marketing اخبار + اطلاعات عمومی